Za nami finał SZKOLNEJ LIGII RUMMIKUB!
Zwycięzcą został PIOTR GÓRA a tuż za nim był DAMIAN FIRLIT- obaj zgromadzili po 18 dużych punktów, a różnica w małych punktach wyniosła 14 pkt. Gratulacje dla chłopaków, ale i dla wszystkich pozostałych- dziękujemy
.
W tym roku szkolnym mieliśmy rekordową liczbę uczestników, bo aż 34 i dlatego musieliśmy grać w dwóch salach. Najbardziej cieszy bardzo wysoka frekwencja, często zdarzało się, że obecność wynosiła 100%. W ramach ligii rozegraliśmy 10 rund po 4 gry. Były chwile triumfu, niespodziewane zwroty akcji i mnóstwo dobrej zabawy.
Szkolna Liga to nie tylko rywalizacja, ale także dowód na to, że wolny czas można spędzać inaczej niż przed ekranem telefonu czy komputera. Wspólna gra sprzyja integracji, uczy cierpliwości i rozwija umiejętność logicznego myślenia.
Efektem naszej pracy był udział 4 osób w Małopolskich Mistrzostwach zwieńczony udziałem Izy na Mistrzostwach Polski. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Do zobaczenia w następnej edycji.

