Samorząd Uczniowski zorganizował w tym roku pożegnanie roku szkolnego 2025/2026 z przytupem. Grupa uczniów z klas 6, 7 i 8 wraz z opiekunami odwiedziła park rozrywki Energylandia. W słoneczny wtorek, uczniowie spędzili ponad 5 godzin zwiedzając atrakcje od Hyperiona i Zadry, przez Park Wodny, Mayana, aż po Energusia i Śmiejżelki. Każdy znalazł coś dla siebie!

