Sukcesy w KANGURZE MATEMATYCZNYM!!!

Konkurs „Kangur Matematyczny” od lat cieszy się w naszej szkole dużą popularnością. W bieżącym roku szkolnym wzięło w nim udział aż 62 uczniów, z czego aż 13 uzyskało wyróżnienia. „Kangur Matematyczny” to międzynarodowy konkurs, który pokazuje, że matematyka może być ciekawa i pełna wyzwań. Uczestnicy rozwiązują zadania wymagające nie tylko wiedzy, ale także logicznego myślenia, spostrzegawczości i pomysłowości. Udział w konkursie rozwija umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, uczy wytrwałości oraz zachęca do pogłębiania zainteresowań matematycznych. Jest także okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na tle uczniów z całej Polski i wielu innych krajów. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy upominek, natomiast najlepsi mogą zdobyć nagrody i wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrodzeni uczniowie:

Anna Dziedziak (2b)

Lilianna Szczocarz (2a)

Maria Broda (2a)

Krzysztof Drozd (3a)

Julia Sroka (4a)

Izabela Sobolak (5a)

Łukasz Kalinowski (5b)

Jakub Padoł (5a)

Szymon Krok (5a)

Filip Sztaba (6a)

Jakub Kipiel (6b)

Bartłomiej Góra (7b

Joanna Szafraniec (7b)