Z dumą informujemy, że Izabela Sobolak, reprezentowała naszą szkołę podczas Finału Mistrzostw Polski w Rummikub, który odbył się 12 czerwca 2026 roku w Łodzi.
Izabela znalazła się w gronie najlepszych zawodników z całej Polski, wyłonionych w eliminacjach wojewódzkich. Sam udział w finale stanowi ogromny sukces i jest powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Finał mistrzostw był dla Izy cennym doświadczeniem, pozwalającym rozwijać umiejętności strategicznego myślenia, wytrwałość i ducha zdrowej rywalizacji.
Podczas całego wyjazdu Izę wspierali Rodzice. Każdy uczestnik Mistrzostw otrzymał bezpłatny bilet wstępu do Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 – to wyjątkowa przestrzeń poświęcona kulturze popularnej, komiksowi, grom wideo, wirtualnej rzeczywistości i nowym formom opowiadania. To miejsce, w którym klasyczne historie obrazkowe spotykają się z interaktywnymi technologiami, a zwiedzający mogą poznawać kulturę nie tylko przez oglądanie, ale też przez działanie, granie, eksperymentowanie i bezpośrednie doświadczenie. Izabeli jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

