Koniec roku szkolnego sprzyja luźnym zajęciom, dlatego klasa 5 A i 6A postanowiły skorzystać z zaproszenia kina „Biała” w Grybowie. W poniedziałek 22. czerwca, obie klasy wyruszyły pieszo w stronę Grybowa. Po szybkim godzinnym marszu, już zajmowaliśmy swoje miejsca, po czym wybraliśmy się w baśniową niemal podróż, w którą zabrał nas film z rodzinnym przesłaniem pt. „Drzewo magii”. Odwiedziliśmy również po sąsiedzku bar „Bazyliszek”, a z racji mało przewidywalnych warunków pogodowych, wróciliśmy do Stróż pociągiem.
