W sportowym klimacie przez listopad

Choć pogoda za oknem nie rozpieszcza, to nie przeszkadza to naszym Uczniom zdobywać sportowe wyróżnienia. Pierwszym z nich było zajęcie II-go miejsca przez grupę dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnejw tenisie stołowym w Binczarowej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VII i VIII: Joanna Obrzut, Klaudia Święs oraz Mateusz Tarłowski i Szymon Kalinowski. Zwycięstwo to było przepustką do udziału w Zawodach Międzygminnych, które odbyły się w Gródku nad Dunajcem. Mimo dużego zaangażowania i dobrego przygotowania naszych Zawodników, nie udało się zdobyć wymarzonego podium i dotrzeć do etapu powiatowego.

Drugim sportowym wyróżnieniem było w tym miesiącu zajęcie III-go miejsca w Igrzyskach Dzieci, w stołowym tenisie drużynowym. Uczestnicy : Norbert Kalamaszek i Hubert Przetacznik dzielnie prezentowali swoje umiejętności w Binczarowej. Podczas zawodów dało się odczuć zdrową, sportową atmosferę oraz zaobserwować wzorowo prezentowaną postawę fair play.

Wszystkim naszym Zawodnikom gratulujemy uczestnictwa w turniejach. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych sportowych wyzwaniach, organizowanych przez Nauczycieli wychowania fizycznego. Mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego typu wydarzeniami.