festyn-w-czernikowie

Harmonogram Festynu

Niedzielny festyn tuż, tuż. Dlatego poniżej prezentujemy harmonogram występów naszych dzieci. Musicie to zobaczyć!

Harmonogram „Popołudnia z Rodziną”

14.00 – Powitanie

14.15 – 14.35 Występ słowno-muzyczny dla Rodziców – Przedszkolaki i klasa „0”  –

opieka artystyczna: mgr Elżbieta Zając, mgr Elżbieta Adamek

14.40 – 15.05 „Rodzina – najlepsza drużyna” – występ słowno-muzyczny klasy 2a i 2b –

opieka artystyczna: mgr Lidia Cygan, mgr Lucyna Walawska

15.10 – 15.35  „Rodzina” – inscenizacja przygotowana przez klasę 1a –

opieka artystyczna: mgr Bożena Szczepanek

15.40 – 16.05 „Dziękuję Ci Mamo, dziękuję Ci Tato” –  życzenia dla Rodziców przygotowane przez klasę 3a i 1b – opieka artystyczna: mgr Krystyna Gruca, mgr Agnieszka Grybel

16.10 – 16.35 – Bajka: „Czerwony Kapturek” – klasa 3b – opieka artystyczna: mgr Lucyna Motyka,

mgr Sabina Krzeszowska

16.40 – 16.50 – Występ muzyczny klasy  4a i 4b – opieka artystyczna: mgr Grzegorz Matuła

16.55 – 17.00 – Skecz „Królewna Śnieżka” – klasa 7b – opieka artystyczna: mgr Monika Zwolenik

17.02 -17.10 – Występ muzyczny klasy 5b – opieka artystyczna: mgr Grzegorz Matuła

17.12 – 17.27 – Kabaret „Pomoce szkolne” – klasa 8a i 8b – opieka artystyczna: mgr Joanna Gurbowicz

17.30 – 17.40 – Występ muzyczny klasy 5a – gościnnie na skrzypcach wystąpi Oliwia Turska z klasy 7a – opieka artystyczna: mgr Grzegorz Matuła

17.40 – 17.45 – Skecz „Kopciuszek” – klasa 4a – opieka artystyczna: mgr Urszula Panczykowska

17.45 – 17.50 – Układ taneczny „Stokrotka” – klasa 4b – opieka artystyczna: mgr Joanna Guzik

17.55 – 18.05 – Występ muzyczny klasy 6a i 6b – na pianinie dwa utwory zagra Julia Hotloś – opieka artystyczna: mgr Grzegorz Matuła

18.05 – 18.12 – Układ taneczny z elementami akrobatyki oraz pokaz kata z karate Kyokushin – klasa 5b opieka artystyczna: mgr Iwona Krok

18.15 – 18.25 –Kabaret „Drzwi” – klasa 7a – opieka artystyczna: mgr Marta Janik

18.25 – 18.30 – „Taniec belgijski” klasa 7b – opieka artystyczna: mgr Monika Zwolenik

18.32 – 18.40 – Kabaret „Mariolka w SPA” – Emilia Nosal – klasa 7a: opieka artystyczna: mgr Marta Janik

18.40 – 18.45 – Układ taneczny – opieka artystyczna: mgr Marta Janik

18.45 – 18.55 – Kabaret „Odrabianie lekcji” – klasa 6a – opieka artystyczna: mgr Anna Szura

18.55 – Pożegnanie i losowanie nagród głównych