Sportowe zmagania

Zawody Gminne w Halowej Piłce Nożnej – Igrzyska Młodzieży  (kat. dziewczęta)

Dnia 19 października 2018 roku, w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego                      w Stróżach, odbyły się Mistrzostwa Gminy Grybów w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży (klasy VII, VIII i oddziały gimnazjalne).

W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt z następujących szkół: SP Binczarowa, SP Stróże, SP Ptaszkowa1, SP Cieniawa, SP Gródek, SP Krużlowa, SP Polna, SP Florynka, SP Kąclowa.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy:

Grupa A: SP Polna, SP Florynka, SP Kąclowa

Grupa B: SP Cieniawa, SP Gródek, SP Krużlowa

Grupa C: SP Binczarowa, SP Stróże, SP Ptaszkowa 1

Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze w duchu sportowej rywalizacji. Po niezwykle emocjonujących meczach i zaciętych bojach, często przy gorącym wsparciu kibiców, udało się wyłonić zwycięzcę zawodów gminnych. Ostatecznie zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Ptaszkowej 1, drugie miejsce zajęła drużyna ze SP we Florynce, a na trzecim miejscu uplasowały się  dziewczęta ze SP w Krużlowej.

Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie drużyn, a zawodniczkom dziękują za sportową rywalizację w duchu „fair play”.

Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

IMG_7507 IMG_7495 IMG_7513 IMG_7522 IMG_7485 IMG_7431 IMG_7486 IMG_7434 IMG_7433 IMG_7430