IMG_6797

Wyniki wyborów 2018/2019

Mamy nowych przewodniczących!

Początek października był w naszej szkole wyjątkowo pracowity. Po krótkiej, ale intensywnej kampanii wyborczej przyszedł czas na głosowanie. Podobnie jak w zeszłym roku, w naszej szkole będą działać dwa samorządy: tzw. Mały Samorząd dla klas I-III oraz Samorząd Uczniowski dla klas IV-VIII i oddziału gimnazjalnego.

Do Małego Samorządu kandydowały dwie uczennice klas III: Urszula Potok z klasy III „a” i Klaudia Nalepa  z klasy III „b”. Ostatecznie, na przewodniczącą została wybrana Urszula Potok, która otrzymała 71 głosów. Klaudia Nalepa uzyskała 63 głosy.

Kandydatów do SU starszych uczniów było znacznie więcej, bo po jednym przedstawicielu z każdej klasy. Oto ich lista:

Kacper Kopczyński – kl. IV „a”

Gabriela Homa – kl. IV „b”

Klaudia Zięba – kl. V „a”

Karina Gryzik – kl. V „b”

Dawid Gryzło – kl. V „c”

Patryk Zięba – kl. VI „a”

Sandra Mucha – kl. VII „a”

Julita Matuła – kl. VII „b”

Przemysław Witek – kl. VIII „a”

Aleksandra Nalepa – kl. VIII „b”

Amadeusz Przetacznik – kl. III „a” Gimnazjum

Julia Dunikowska – kl. III „b” Gimnazjum

Uczniowie głosowali zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Komisję Wyborczą. Ta sama komisja bardzo sprawnie podliczyła głosy i już w kilka godzin po głosowaniu wyniki zostały ogłoszone. Nowym przewodniczącym w roku szkolnym 2018/2019 został Patryk Zięba z 72 głosami. Drugi w kolejności był Amadeusz Przetacznik, na którego zagłosowało 50 osób. Trzecie miejsce uzyskała Karina Gryzik z 28 głosami.

Wszystkim gorąco gratulujemy i liczymy na spełnienie obietnic wyborczych 😉

IMG_6814 IMG_6812 IMG_6811 IMG_6809 IMG_6807 IMG_6803 IMG_6799 IMG_6798 IMG_6797 IMG_6796 IMG_6793