56d017ad0c14917425c65a9975a8d7f5

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

W tym roku szkolnym, nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”. Ma ona na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz wdrożenie ich do prawidłowego gospodarowania odpadami.

Termin akcji : 15.01.2018 do 26.01.2018

Miejsce zbiórki zużytego sprzętu: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżach

Chętnych prosimy o kontakt z p. Marianem, naszym szkolnym konserwatorem – nr tel. 785-477-622

Co ważne, zyskuje każda szkoła. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które chcę oddać do utylizacji sprzęt przeznaczony do likwidacji, a tym samym zwiększyć szanse szkoły na ciekawe nagrody.

Zbieramy zużyte komputery, telefony, akumulatory, monitory, drukarki, klawiatury, klimatyzatory, akumulatory, baterie, radia, lodówki, pralki, kuchenki, telewizory, grzejniki, żelazka, odkurzacze, kable, tonery, itp.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej:

http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

cropped-szkolepomagamybanner-2