„Segregując odpady, uczymy się dbać o przyszłość”-czyli, atrakcyjna lekcja w Przedsiębiorstwie SZPILA w Wilczyskach, w ramach projektu ekologicznego „Z ekologią na TY!
Uczenie się jest częścią naszego życia. Każdego dnia zdobywamy nową wiedzę, umiejętności, zrozumienie, wartości i preferencje. Dzisiaj doświadczyły tego w
Wycieczka klas pierwszych do Kopalni Soli w Bochni
7 maja 2025 r. uczniowie klasy I a i I b zwiedzili najstarszą w Polsce Kopalnię Soli w Bochni,która po
Wizyta zerówek w remizie strażackiej
8 maja dzieci z zerówek a i b wybrały się w odwiedziny do strażaków. W remizie strażackiej obejrzały wozy strażackie,
KOLEJNY SUKCES NASZEGO UCZNIA W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „ZAGADKI LOGICZNE”
Kolejny raz nasi uczniowie są powodem do dumy! Mateusz Tarłowski wraz z Filipem Sztabą wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Wycieczka klas drugich do Krakowa
29 kwietnia uczniowie klas drugich wzięli udział w pełnej wrażeń wycieczce do Krakowa. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od edukacyjnego parku „Wioski Świata”,
Akademia z okazji ŚWIĄT MAJOWYCH
W dniu 5 maja, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji świąt majowych – Święta Pracy (1 maja),
Wiosenna edycja akcji „Sprzątamy dla Sądecczyzny”
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji „Sprzątamy dla Sądecczyzny”, której organizatorem i patronem jest Fundacja Horyzont 360.
