W tym roku szkolnym, klasy 5 obchodziły Dzień Dziecka wyjątkowo długo, bo świętowanie tej wyjątkowej okazji przeniosło się na 8
W tym roku szkolnym, klasy 5 obchodziły Dzień Dziecka wyjątkowo długo, bo świętowanie tej wyjątkowej okazji przeniosło się na 8
26 maja, klasy 6 wyruszyły na wycieczkę do Rzeszowa. Zgodnie z planem, naszą przygodę zaczęliśmy od wizyty w Podkarpackim Centrum
Grudzień to magiczny, wyjątkowy miesiąc. Przekonali się o tym uczniowie klas Va oraz Vb, którzy pod opieką wychowawców oraz pani
23. października dzieci z klas pierwszych pojechały do zamku Stara Baśń w Grybowie. I było tam jak w baśni. Nie
15 października szkolne koło PTTK wyruszyło na trzydniową wycieczkę do Wrocławiai Drezna. Nie wszystko odbyło się zgodnie z planem….na samym
10 września 2025 roku uczniowie klas drugich wyruszyli w podróż pełną przygód. W ramach projektu „Wysportowani podróżnicy” zaliczyli pierwszy wyjazd.
W słoneczny czerwcowy wtorek, kl. 5 A wyjechała na wycieczkę do Starego Sącza. W pierwszej kolejności, zwiedziliśmy Klasztor Sióstr Klarysek
W ostatnich dniach maja wyruszyliśmy na wycieczkę Szlakiem Piastowskim, odwiedzając m.in. Kruszwicę, Biskupin, Gniezno oraz Poznań. Wśród najważniejszych miejsc, które
W dniach 19–20 maja br. uczniowie klas 4a i 4b naszej szkoły wzięli udział w pełnej atrakcji wycieczce do Krakowa.