Nasze sukcesy w pływaniu!

„Pływanie to nie tylko sport, to przygoda”- czyli o tym, jak nasi Uczniowie zdobyli wyróżnienia w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w pływaniu, w Chełmcu!

Dnia 07.02.2024r. nasi Podopieczni dołączyli do zawodów pływackich organizowanych na basenie AQUA CENTRUM CHEŁMIEC, startując w dwóch kategoriach wiekowych. Igrzyska Dzieci – dla uczniów klas I-VI, Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dla uczniów klas VII-VIII. Każdy uczestnik mógł wystartować w dowolnym stylu pływackim.

A oto Zwycięzcy:

Joanna Obrzut – II miejsce kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej (awans na zawody wojewódzkie)

Weronika Obrzut – VI miejsce kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Hubert Szpila – V miejsce kat. Igrzyska Dzieci

Maciej Obrzut – VI miejsce kat. Igrzyska Dzieci

Ponadto udział brali:

Kat. Igrzyska Dzieci:- Karol Gurba, Kacper Szpila, Kinga Matusik, Oliwier Jaworecki

Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej :-Julia Skrzeczyńska, Katarzyna Potok, Zofia Potok, Kamil Święs, Sebastian Sztaba, Szymon Kalinowski​.

Na Wyróżnienie zasługuje nasz NAJMŁODSZY UCZESTNIK ZAWODÓW: Oliwier Jaworecki, uczeń klasy III, który dzielnie reprezentował naszą szkołę.

Wszystkim Uczestnikom zawodów, serdecznie gratulujemy! Jest nam niezmiernie miło, że grono miłośników sportu i zdrowego trybu życia , z każdym miesiącem się powiększa. Mamy nadzieję, że osoby, które wyraziły chęć uczestnictwa, a z przyczyn zdrowotnych, nie mogły wystąpić, szybko powrócą do zdrowia. Znów jesteśmy bogatsi o tak cenne doświadczenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody. ​